Fitness turné "Znížte hmotnosť s Marina Korpan" v Izraeli. Časť 2

Bodyflex na Mŕtvom mori, more kúpeľov a diamantov, obed na ulici Beni a Zodiakov. Ako mať skvelý oddych, bez odpočinku.

S povzbudením, deklarujem: zabudnite na všetky moje krásy tipy a recepty. Nepoužívajte na hliny, éterické oleje a sezamový olej. Ak naozaj chcete získať "podpätky dieťaťa", "elfovú tvár" a iné atribúty mimoriadnej krásy, choďte do Mŕtveho mora. Nie, keď prvýkrát zostúpite do chladnej olejovitej vody, zdá sa, ako by ste boli uhryznutí tisíckami malých príšer. Ak je na tele nejaká rana alebo poškriabaniu, okamžite začne ublížiť. Naša skupina je dievčatá! - Pripravené na dovolenku na pláži podľa všetkých pravidiel: odstraňovanie chĺpkov, manikúra a ďalšie. V dôsledku toho sme dokázali ísť do mora len uprostred cesty, predtým, ako voda strašne spaľovala čerstvo epilované nohy. Ale na konci cesty, po každodennom kúpeli sa koža stala úžasne hladká a jemná, všetky zápaly a akné zmizli. Pochopili sme, prečo miestni obyvatelia nazývajú Mŕtve more ako "prírodné kúpele": ležate vo vode, ihneď si sa olúpete soľou od dna mora a šľachetne pokľaknite. Opaľovanie je tiež potešením: pretože more je takmer 400 metrov pod hladinou mora, škodlivé UVB lúče sú rozptýlené bez toho, aby sa dostali k nej. Ale stále som sa ponáhľal okolo našich účastníkov, hnevivě žiadal, aby sa rozmazali.

Jedným slovom, ku koncu cesty všetci boli hodvábni a opálení. A čo je najdôležitejšie - stratil váhu. Elena napríklad vyskúšala staré džínsy, ktoré pred prehliadkou mohli vytiahnuť len do stredu stehna. V piaty deň cesty ich úplne nasadila, nakoniec jej džínsy ľahko zapli. A to je napriek skutočnosti, že večer nikto nemohol odolávať lahodnej baklave a výcvik bol rozptýlený výletmi. Všetci sa zhodli na tom, že keď ste v Izraeli, bolo to škoda tráviť celý čas na jóga mat, mali by ste určite cestovať.

Najzaujímavejšia bola cesta do Tel Avivu. Na slávnej dielni výmeny sme sa radosťou dívali na diamanty a naučili sme sa rozlišovať medzi druhmi rezu. Niektorí dokonca kúpili šumivé šperky. Potom, po pití čerstvého džúsu z granátového jablka, izraelského značkového nápoja, sme išli do starého prístavu Jaffa. Jedná sa o predmestí mesta Tel Aviv, ale kontrast s mestom je pozoruhodný: mrakodrapy a módne strediská proti stredovekým domom, úzkym uličkám a starobylým chrámom. Jaffa sa nazýva mesto umelcov: na každom kroku galérie a workshopy. Mnoho ľudí maľuje priamo na nábreží a odvracia ich stojany od prudkého slaného vetra.

Chôdza pozdĺž pobrežia sme sa rozhodli požiadať miestnych obyvateľov, kde majú jesť obed. "Choď na strýka Bene! - v najčistejšom ruskom poradil čierny rybár. "Najchutnejší zo všetkých je!" A nakreslil jednoduchú mapu. Strýček Benya (ktorý sa ukázal byť majiteľom rybích reštaurácií) nesklamal: sme blyskali, zjedli sme najčerstvejšie chobotnice, kraby a pstruhy. "Teraz musíte byť otriasaný!" - Korpan prikázal a my sme sa smáli, bežali sme fotografovať v slávnych uliciach Jaffa Zodiac - každý z nich je zdobený obrazmi astrologických znamení.

Na záver turné Marina ponúkla, že by sa výlety nemali rozptýliť a venovať zostávajúce dni serióznemu tréningu. Podľa nejakého zázraku sa nám podarilo spojiť obidve: naučili sme sa niekoľko cvičení a šli sme do Eilatu, do oázy Ein Gedi a do bazaru v Arad. A niektorí ľudia sa dokázali dostať dokonca do Galilea. "Je to úžasné! Postavili sme sa za úsvitu, neustále praktizovali fitnes, po celý čas sme niekde pobehli a preto sme mali skvelý odpočinok! "- povedala Olga na rozlúčkovú večeru. A ja s ňou úplne súhlasím. Len preto, že zvyšok v štýle "LIVE!" Iní a nestane sa.