Pravidlá makeupu pre chlad

Dokonca aj keď sme chorí, sme niekedy nútení ísť do práce, dieťa do záhrady, na obchodné rokovania. Ako skryť nos zahalený z chladu, obnoviť pleť, aby zdravý vzhľad na koži? Tu sú pravidlá makeupu pre chladu.

Pravidlá makeupu: koža

Keď sa ochoríme, je to veľmi zle odrazené v našej koži. Stráca čerstvosť, často sa stáva suchá a citlivejšia, tvár vyzerá bledo a ostýchavá. "Ak chcete dostať tón pleti, umyte si tvár chladnou vodou," hovorí hollywoodsky make-up artist. Leslie Lopez, medzi jej oddelenia patria Cameron Diaz a Gwyneth Paltrow. - Potom utrite tvár a krk s tonikom a aplikujte zvlhčovač, ktorý je dobre absorbovaný. Výhodne s účinkom lesku. Ak sú pod očami modriny, zamaskujte ich korektorom so žltkastým odtieňom. " Ak sa pokožka odlupuje - a počas chladného sa to stáva často - nepoužívajte základy. Tento nástroj problém nevyhrie, ale zdôraznite. Môžete sa pokúsiť "vyčistiť" vločkovité oblasti pomocou jemného gommage. Ale je lepšie ponechať pokožku sama a namiesto "tonalníka" používať svetlo transparentnú základňu pod makeupom s reflexnými časticami.

Pravidlá makeupu: začervenanie

"Ak sa nos zažije počas studenej zimy, naneste na neho malé množstvo tónovej základne so zelenkastým podtónom," hovorí Leslie Lopez. "Neutralizuje sčervenanie a pokožka bude vyzerať jednotnejšie." Ak v kozmetickom vrecku nie je takýto výrobok, použite bežný korektor. Jeho maskovacie vlastnosti sú niekoľkonásobne vyššie, než pri bežných základoch. Mimochodom, korektor môže vykonávať mnoho funkcií. Napríklad je dobré použiť na vyrezávanie tváre. Vložte do stredu čela malú vzplanutie, bradu, potom nakreslite tenkú čiaru na zadnej strane nosa a urobte jeden ľahký šter za oči v hornej časti líca.

Pravidlá makeupu: tváre

Svetlá ružica "práve od chladu" je vždy osviežujúca. Aplikujte na lícne kosti malú gélovú srsť jemnú ružovú farbu. "Keď máte chorobu, je lepšie, aby ste nepoužívali drobivé červenanie," hovorí Leslie Lopezová. "Už suchá a podráždená pokožka sa ešte viac odlepí. Nemali by ste sa tiež pokúšať skrývať bolestivú bledosť opaľovaním alebo bronzom. Zdôrazňujú nezdravý vzhľad. "

Pravidlá make-upu: oči a pery

Počas chladu sú oči často sčervenané, voda a očné viečka opuchnuté. Preto, tie tiene, očné linky a ceruzky, s najväčšou pravdepodobnosťou nechcete používať. Ale nezabudnite na obočie! Pravdepodobne ste si všimli, že je treba zdôrazniť a tvár už nevyzerá "nahý". Vytvorte okruh obočia so špeciálnou ceruzkou, očné tiene, práškom alebo riasenkou. Silné tmavé obočie, môžete jednoducho hrebeň a jemne položiť fixáciu tvaru gélu. "Nezdarujte riasy," odporúča Leslie Lopez. - Len ich otočte. To umožní, aby bol názor otvorenejší. Na perách naneste bezfarebný alebo svetlo ružový, svetlo béžový balzam s miernym vyžarovaním. "

Postupujte podľa našich rád a chlad vás nebráni v tom, aby vyzerali dobre!