Zmierňujte bolesť počas epilácie - teraz je to možné

Ideálne ženské telo je dôsledkom serióznej práce na sebe. Pravidelná kondícia, správna výživa a samozrejme malé ženské tajomstvá estetickej kozmetológie. Bohužiaľ, niektoré procedúry nie sú tak príjemné, ako by sme chceli. Vezmite si aspoň odstránenie chĺpkov. Pre väčšinu žien je dôsledne spojená s bolesťou. Ale prečo hrdinsky kousnúť guľku a zažiť stres, ktorý je dosť v našich životoch tak ako tak?

Nástroj, ktorý umožňuje pohodlnejšiu epiláciu v oblasti bikín a pazúrií, už bol nájdený. EMLA® anestetický krém od švédskej farmaceutickej spoločnosti pomôže zmierniť nepohodlie. Tajomstvo tohto krému v dvoch lokálnych anestetikách, lidokain a prilokainy, ktoré sú súčasťou jeho zloženia. Prenikajú cez pokožku a dočasne blokujú vedenie bolestivých impulzov pozdĺž nervových vlákien. Vysoký analgetický účinok krému EMLA®1-3 opakovane preukázali ruskí a zahraniční experti.

Alergické reakcie na krém nie sú bežnejšie ako v jednej z 1000 aplikácií. Nebojte sa a získajte finančné prostriedky v intímnej oblasti: EMLA® je indikovaný na použitie na slizniciach pohlavných orgánov.

Príjemným bonusom pre poctivý sex je hydratačný účinok krému EMLA®. Na rozdiel od niektorých anestetík, nevysuší pokožku, ale naopak ju zvlhčuje.

Pred epiláciou sa odporúča použiť krém EMLA®:

- Najskôr ju naneste na silnú vrstvu na kožu v epilačnej oblasti.

- Potom zakryte toto miesto filmom. V každom balení "EMLA® 5 g" sú uzatvorené 12 špeciálnych fólií. Ide o dosky s palmami s lepivým povrchom. Film prispieva k hlbšiemu penetrácii anestetík do pokožky a zachovaniu zvlhčujúceho účinku.

- Krém nechajte pod filmom na hodinu. Tentoraz si môžete venovať svojmu, svojim obľúbeným veciam, napríklad čítať.

- Odstráňte film a odstráňte zvyšky krému pomocou utierky.

Teraz ste plne pripravení na tento postup! Liečba bude trvať až dve hodiny od okamihu, kedy si film vyberiete.

Ak chcete ublížiť, bolesť už nie je potrebná a rozhodne ju nestojí za to kvôli strachu z jej oplodnenia! S osvedčeným nástrojom EMLA® môže každý jednoducho preniesť tento postup a cítiť, že to môže byť pohodlné.

EMLA® krém je vyrábaný švédskou farmaceutickou spoločnosťou a je liek. EMLA® krém sa predáva v lekárňach bez lekárskeho predpisu.

Viac informácií nájdete na WWW.EMLA.RU.

1. T.I. Zhigultsova, L.V. Parkaeva, "Skúsenosti s použitím 5% krému X v praxi dermatokozmetológov", kozmetológie a plastickej chirurgie č. 9, 2008.

2. Richards, Meharg, Elektrolýza: 13 rokov pozorovania, 140 000 hodín praxe, vestník Americkej akadémie dermatológie, október 1995; 33 (4), str. 626-6 (Richards RN, Meharg GE, Elektrolýza: pozorovania od 13 rokov a 140 000 hodín skúseností, J Am Acad Dermatol 1995, 33 (4): 662-6.

3. V.G. Lebedyuk, A.A. Sharov, "Anesthesia in dermacosmetology", Experimentálna a klinická dermacosmetológia č. 5, 2010.

ZNÍŽENÉ INFORMÁCIE O LIEČBNEJ APLIKÁCII PRÍPRAVKU EMLA® DROG

Zloženie: 1 g krému obsahuje účinné látky: lidokaín 25,0 mg, prilokaín 25,0 mg.

Indikácie pre použitie:

Povrchová anestézia pokožky počas injekcií, prepichnutie a vaskulárna katetrizačná a povrchová chirurgia vrátane malých kozmetických procedúr a epilácie. Kontraindikácie: precitlivenosť na lokálne anestetiká amidového typu alebo akúkoľvek inú zložku lieku, predčasne narodené deti narodené s gestačným vekom menej ako 37 týždňov. S opatrnosťou: pri aplikácii lieku v blízkosti očí; v prípade aplikácie na pokožku s rozšírenou neurodermatitídou (atopická dermatitída). Vedľajšie účinky: časté (> 1%, <10%) na strane kože: prechodné miestne reakcie v oblasti aplikácie lieku, ako je bledosť, začervenanie a opuch. Špeciálne pokyny: Pacienti s deficienciou glukózo-6-fosfátdehydrogenázy alebo dedičnou alebo idiopatickou methemoglobinémiou sú viac vystavení riziku vzniku methemoglobinémie závislej od lieku. Nepoužívajte liek na otvorené rany. Dovolenkové podmienky: bez lekárskeho predpisu.

Osvedčenie o registrácii lieku EMLA® P N014033 / 01 (zmena č. 3 od roku 2014). Pred použitím konzultujte s odborníkom.

AstraZeneca Pharmaceuticals LLC:

125284 Moskva, st. Beh, dom 3, budova 1.

Tel. + 7 (495) 799 56 99, fax +7 (495) 799 56 98.

Existujú KONTRAINDIKÁCIE. PRED POUŽITÍM SI PREČÍTAJTE TIETO POKYNY NA LIEČITÉ UPLATNENIE PRÍPRAVKU EMLA® DROG.