Ako zabaliť vlasy: tri triky, načúvané od populárnych blogerov krásy

Módny, krásny a rýchly účes nie je problémom, ak ste prihlásení do odberu účtov Instagram hviezdnych stylistov. Hovoríme o maličkých trikoch, ktoré pohltili z populárnych blogerov krásy

Adir Abergel: rýchly bohémský dizajn pre vlnité vlasy

Hviezdna stylistka, ktorej kvalifikácia je osobne testovaná Kristie Stewartovou, Anne Hathawayovou a Sandrou Bullockovou. Pridajte sa teraz! Abergel je obzvlášť silný pri vytváraní všetkých druhov zvlneného štýlu. Tu nemá rovnaké! Pozrite sa, ako šikovne sprievodca otočí hrivku neposlušných kučeravých vlasov modelu do kaskády expresívnych a dobre navrhnutých kadeřavých vlasov. A za 10 minút! Môžete to urobiť taktiež: pripravte sprej s lesklým účinkom, lakom, curling a pozorne sledujte pohyby maestrových rúk. Venujte pozornosť podpisovým technikám špecialistov, najmä tomu, ako vetrá pramene na kliešte.

Jen Atkin: volumetrický zväzok bez valec za 5 minút

Jeden z najuznávanejších osôb vo svete krásy a očarovania, Jen Atkin, je tiež známy tým, že je osobným stylistom kardasských sestier a samotnej Lady Gaga. Prihlásením sa na Instagram Atkin si budete vedomí ich hviezdnych tajomstiev, ale hlavnou vecou je pozrieť sa na nejaké triky alebo, ako je zvykom povedať teraz, "byutihak", čo značne uľahčí váš život. Napríklad sme sa naučili, ako urobiť veľkolepý volumetrický zväzok za päť minút bez použitia akéhokoľvek druhu "valčekov" a "bagiel". A zároveň - sa naučil používať zubnú kefku na svoj zamýšľaný účel.

Ken Paves: obraz filmovej hviezdy

Star stylista Ken Pavez, pod ktorého dozorom sa nachádzajú Victoria Beckham a Jenefer Lawrence, bude ľahko vyzerat ako filmová hviezda. Bangs ako Ubridit Bardot, Monica Beluchi a la chvost, kučery v štýle starého Hollywoodu - všetko je možné, ak máte špeciálne vlasy podložky na ruky. Sú pripevnené k vašim vlastným prameňom s drobnými kliešťami a vyzerajú úplne prirodzene. Vďaka takým dômyselným zariadeniam môžete obrázok aspoň raz denne meniť. Neberte si príliš vážne. Bavte sa! Nakoniec je to len účes.