"Live!" v pohybe: ideme do Permu

Maratón "Žiť s radosťou" pokračuje: 16. októbra Stanislav Rogachev a Alyona Mordovina vedú majstrovské kurzy v novej kultúrnej metropole Ruska - Permu.

Stas Rogačav oboznámi občanov Perm so základmi Shaolin wushu a qigongu. Čínske rekreačné dýchanie, ktoré sa venuje jeho novému programu na televíznom kanáli "LIVE!", Pomáha zlepšovať pamäť a pozornosť, učí sa sústrediť a ovládať svoje emócie. Rogačvič preukáže presne ako dýchať, aby sa cítil dobre.

Alena Mordovina absolvuje permskú lekciu Pilates. Jedná sa o celý rad cvičení založených na jogy, callanetikách a strečinkoch. Ako sám Alain hovorí, taký harmonický prístup k budovaniu tela nevyžaduje nadmerné fyzické úsilie, ale energizuje a zvyšuje odolnosť voči stresu.

Popri majstrovských triedach hostí čaká program výstavy a čerpanie cien z televízneho kanála "LIVE!" A "Divan-TV". Každý si bude môcť kúpiť DVD s lekciami "ALIVE!" Za špeciálne ceny.

kde: Perm, fitnes centrum "Colosseum", st. Lenin, 60

kedy: 16. októbra 11:00

Pozrite si video: KDA - POPSTARS ft Madison Beer, GI-DLE, Jaira Burns. Official Music Video - League of Legends (August 2019).