Alena Mordovina na turné v Tunisku. začiatok

Zázraky na zákrutách a skutočné úžasu nášho účastníka. Prvá lekcia a neočakávaný prehliadač.

Už na ceste na letisko začali dobrodružstvá: taxikár na mňa urobil nezmazateľný dojem - skutočný profesionál vo svojej oblasti! Nemal som tušenie, že na cestách do Domodedova je toľko skrytých ciest a obchádzok. Napriek dopravným zápcham, z "Vodného štadióna" sme sa tam dostali za hodinu!

A na letisku sa k mne pridal pár slov: "Alena! Milujeme váš kanál toľko, trénujeme s vami po celý čas! "Potom sa pýtali, či by ste mohli urobiť Pilates vo veku 52 rokov. Odpovedal som, že je to možné a dokonca nevyhnutné, nikdy neskoro na to, aby ste mohli začať! Sú to skutoční dobrí ľudia, skvelý príklad pre každého.

Ale jasné dojmy na samom začiatku cesty nielen čakali na mňa. Jedna z účastníkov turné nás neskôr zdieľa incident, ktorý sa jej vyskytol na letisku. Chodila na recepciu, videla skupinu starších ľudí a žena z tejto skupiny asi 80 ľudí ju zrazu požiadala, aby sa ponáhľala držať krok s nimi. Účastník bol nesmierne ohromený: čo Allen dal v triede uspokojiť všetkých? Ale čoskoro sa ukázalo, že starí rodičia boli z inej wellness skupiny a náš účastník vzdychol s úľavou.

Monastir, mesto, na ktorom sme lietali, nás pozdravili s príjemným slnečným počasím, čo nás veľmi šťastné. Cesta do mesta Hammamet, kde sa nachádza náš hotel, prešla bez povšimnutia: sprievodca varoval, že mimo olivovníkov nebude nič zaujímavé, takže sme spali hodinu a pol.

V hoteli sme neboli jediní hostia, ktorí prišli do fitness: stretli sme sa s chlapcami z tanečného turné a zo skupiny, ktorá sa venovala funkčnému tréningu. Čoskoro sme pochopili, prečo je tento hotel tak lákavý pre wellness odpočinok. Bola nám ponúknutá široká ponuka rôznych tréningových miest - pre každý vkus a akékoľvek poveternostné podmienky.

V prvom večer sme ocenili to, keď začalo pršať, a usadili sa v pohodlnej miestnosti. Bol vybavený na hranie basketbalu a zatiaľ čo sme boli zasnúbení, na diváckom stánku sa objavil skutočný divák, dievča šiestich. Spočiatku sa len pozrela, ale póza mačky v našom vystúpení neumožňovala dieťaťu sedieť stále - táto pozícia deti milujú veľmi. Stalo sa mi to, že potom zopakovala cvičenia 15-20 minút po sebe a zložité projekcie proti stene a ťažké držanie virabhadrasanu 3 sa podarilo nájsť podporu pre zbrane na diváckej platforme a zdvihla nohu s nami v tejto asane.

Moje prvé želanie, keď som videl dieťa na ihrisku, bolo požiadať ju, aby odišla, aby nerušila účastníkov. Ale potom som sa v tomto veku spomenula - ako som rád zopakoval pohyby aerobiku za televíznymi moderátormi a ako to predurčila moju vlastnú životnú dráhu. Kto vie, možno táto dievča sa stane inštruktorom fitness!

Užitočné odkazy:

Videohovory "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".