Prehliadka jogy: postupné zotavenie chrbtice v Bavorsku s Alenou Mordovinou

Opäť čakáme na jogu v Bavorsku. Za šesť dní budeme analyzovať všetky štádiá môjho nového autorského programu Spineline. Postupný systém obnovy chrbtice. Budeme odpočívať a trénovať v blízkosti Norimbergu a zároveň navštívime slávny Mníchov, romantický Rothenburg, luxusný Bamberg a malebné francké Švajčiarsko.

Norimberg dokonale preniesol atmosféru stredovekého Nemecka: územie Starého Mesta bolo úplne obnovené po zničení počas druhej svetovej vojny. Pre milovníkov maľby bude v Norimbergu zaujímavé múzeum Albrechta Dürera - známeho nemeckého renesančného umelca.

Každý deň čakáme na výlety a nové objavy v rôznych častiach krásneho Bavorska. Doslova sa dostaneme do rozprávky: obklopené starými kostolmi a perníkmi sa budeme cítiť v 17. storočí. Na týchto miestach všetko okolo dýcha s dávnou dobou, v uliciach nie je reklama a príliš málo nám pripomína rušnú modernosť.

Zlepšovanie okruhu do Európy "Spineline. Podrobný systém obnovy chrbtice "

Výcvikový program prehliadky jógy nebude o nič menej intenzívny ako výlet. Počas 6 dní analyzujeme všetky štádiá môjho nového autorského programu. «Spineline. Podrobný systém obnovy chrbtice ", Táto technika je zameraná na zlepšenie funkcií muskuloskeletálneho systému, rozvoj pohyblivosti kĺbov, posilnenie hlavných svalových skupín.

Spoločnosť Spineline venuje osobitnú pozornosť práci so svalmi chrbta a brucha. Pomáhajú udržiavať správnu polohu tela a stabilizovať chrbticu a silné brušné svaly sú v tomto ohľade ešte dôležitejšie ako silná chrbát. Preto budeme starostlivo zvládnuť také techniky ako mula bandha (root lock) a uddiyana bandha (stredný zámok). Tým, že vykonávame koreňový zámok a pôsobíme na svaly panvového dna a spodnej časti brucha, znižujeme bedrovej lordózu a odstraňujeme nadmerné zaťaženie z bedrovej chrbtice. Pomocou správnej techniky vykonávania stredného zámku môžeme nezávisle natiahnuť bedernícku chrbticu a zmierniť jej napätie.

Program prehliadky jogy do Bavorska

Počas jogy turné budeme samostatne zvážiť tri sady cvičení:

- komplexný pre subakútne obdobie, Je zameraná na zlepšenie pohyblivosti periférnych kĺbov, je vykonávaná hlavne v polohe na ľavej strane. Je určený pre oslabených ľudí, ktorí podstúpili chirurgický zákrok s výrazným bolestivým syndrómom v zadnej alebo periférnej kĺbe.

- komplexnej fáze obnovy, Určené pre ľudí s problémami so svalovým a kostrovým systémom, ako je napríklad diskopatia (kolektívny termín pre diagnostiku ischias, radikulopatie, osteochondrózu, výčnelok, herniu atď.). Tento komplex sa vykonáva v prítomnosti bolesti, ktorá nezasahuje do pohybu.

- komplexu prevencie, Určené pre všetkých, ktorí sa snažia zachovať mládež a zdravie, vrátane chrbtice a kĺbov. Kombinuje silové cvičenia s kĺbovou gymnáziou pre chrbticu.

Navyše budeme zvládnuť prax vlastného napínania a strečovania s pomocou partnera. Každá chrbtica má svoje vlastné techniky a podrobne ich budeme analyzovať. Pre správne strečovanie v tejto jogovej prehliadke potrebujeme jogové pásy.

Uvidíme sa čoskoro v Bavorsku!

čo: Jóga turné "Krok za krokom obnovenie chrbtice" s Alenou Mordovinou.

kde: Norimberg, Nemecko.

kedy: 16. - 23. júna

Podrobnosti a registrácia - v "Tours".

Viac informácií o jogových výpravách a expedíciách "LIVE!" Môžete získať na telefónnom čísle +7 (495) 728 11 15 alebo na adresu: [email protected]

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a mistrovské kurzy v Moskve nájdete TU.

Prečítajte si viac informácií o nástroji Spineline.

Môžete si prečítať recenzie o metóde a kúpiť wellness program na stránke SPINELINE