Prvý dátum: ako pochopiť, že všetko prebehlo dobre

Táto otázka sa týka žien všetkých vekových kategórií: každý z nás chce z prvého stretnutia jasnosť. Bohužiaľ, neexistujú jednotné kritériá pre úspešný dátum. Zostáva len dôverovať vašej intuícii a vyvodiť závery o okolnostiach. Na čo stojí za to venovať pozornosť?

Čo predchádzalo stretnutiu

Niekedy na správnych myšlienkach môžete priniesť detaily. Pamätajte si, ako pán urobil dátum: pokúšal sa zmeniť plán schôdze, kto z vás vybral miesto a dátum, bol neskoro atď. Je ťažké zakryť skutočný záujem, rozhodný človek pravdepodobne niekoľkokrát zruší stretnutie alebo diktuje podmienky, kde sa má stretnúť.

Boli ste spokojní

Pocit rozpakov v prvých minútach termínu je bežná vec. Ak ste však počas celého stretnutia zažili stres alebo trpezlivo kvôli dlhým prestávkam v rozhovore, je to zlé - s najväčšou pravdepodobnosťou nebude pokračovať. A ak existuje, potom o tom premýšľajte, chcete investovať do vzťahov, aby ste si prešli svojim (alebo partnerským) pocitom nepohodlia a napätia? Na druhej strane, existuje dostatok príkladov, keď medzi ľuďmi vznikli silné sympatie oveľa neskôr ako prvé.