Program krásy pre zimnú dovolenku: 9 dní

Ak ste sa už dlho snažili o seba postarať, ale nebol čas, novoročné sviatky sú skvelou príležitosťou na splnenie vašich plánov. Spolu s kozmetikom sme vypracovali kozmetický program zo salonových procedúr - cenovo a efektívne, vďaka čomu sa stávate atraktívnejšími a mladšími. Za pouhých deväť dní!

Začnite svoj program krásy s peeling - žltá, červená alebo glycolego. O posledných dvoch sme tu už napísali.

Tento užitočný postup nielenže zlepší úľavu pokožky, utiahne póry, vymaže jemné vrásky, ale aj pripraví tvár na ďalšiu starostlivosť a zvýši jej účinnosť. Po 3 až 4 dňoch, kedy dôjde k ľahkému odlupovaniu, prejdite do ďalšej fázy intenzívneho zvlhčovania. Tu môžete využiť biorevitalizáciu, ktorá vám pomôže a bio-spevnenie je ideálne pre starnúcu pleť. Obnovená a zvlhčená pleť musí byť teraz utiahnutá, takže obrys tváre je zreteľnejší. Hardvérová technika RF zdvíhania sa dokonale vyrovná s touto úlohou.

Program krásy I. etapy: žltý peeling

Cena: od 5000 rubľov

Žltý peeling znižuje hĺbku výrazných vrások a kožných záhybov, zlepšuje textúru a reliéf a tiež má zdvíhací efekt. Dostalo sa jej meno kvôli intenzívnej žltej farbe. "Kyselina retinová ju dodáva tej farbe," hovorí Catherine Papava, PhD, hlavný lekár OTTIMO Estetickej chirurgie. - Preto sa tento postup nazýva aj retinálny peeling. Okrem toho sú zahrnuté fytové, azelaické a kojové kyseliny a vitamín C. Všetky zložky sú tiež veľmi účinné pri hyperpigmentácii. " Počas procedúry pocítite slabé brnenie. Ihneď po lúpaní sa koža stáva ružovou a hladkou. Nasledujúci deň sa objaví mierny peeling a možno aj trochu napätie. Po odlupovaní nie sú potrebné žiadne špeciálne manipulácie. Starajte sa o vašu pokožku ako obvykle.

Program krásy II. Stupňa: biorevitalizácia

Cena: z 12 000 rubľov

Ide o injekciu kyseliny hyalurónovej, ktorá je rovnomerne rozložená po celom povrchu tváre. Postup zvyčajne trvá nie viac ako pol hodiny. Po biorevitalizácii sa hladina vlhkosti pokožky výrazne zvyšuje, jemné vrásky sú vyhladené, hlboké sú menej nápadné a pokožka sa zlepšuje. "Postup je pohodlný, pretože sa vykonáva pod miestnou anestézou," hovorí Ekaterina Papava. - Bezprostredne po biorevitalizácii ostávajú na tvári malé papuly z injekcií. Ale nemusíte sa obávať: zvyčajne prechádzajú ďalší deň. "